کشف و ضبط چوب قاچاق در غرب گیلان

کشف و ضبط چوب قاچاق در غرب گیلان

رشت - ایرنا - مأموران نیروی انتظامی گیلان در عملیات های جداگانه ای، مقادیری چوب قاچاق در شهرستان های شفت و ماسال واقع در غرب استان کشف و ضبط کردند.

 

به گزارش عصر یکشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی شفت بیان کرد: ماموران انتظامی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک شده و در بازرسی از آن، 2 تن چوب قاچاق از نوع توسکا کشف و ضبط کردند.
سرهنگ علی صداقت ارزش اقتصادی چوب های کشف شده را حدوداً 10 میلیون ریال عنوان و اضافه کرد: راننده 50 ساله خودرو، برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.
فرمانده نیروی انتظامی ماسال نیز گفت: ماموران انتظامی حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی، به یک دستگاه خودروی وانت حامل چوب مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند
سرهنگ وحید اصلانی افزود: در بازرسی از این خودرو، 70 اصله چوب قاچاق به وزن چهار تن کشف و ضبط و متهم پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
شهرستان های شفت و ماسال به ترتیب در 25 و 45 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارند.

شرکت تعاونی درودگران و مبلسازان تهران با نیم قرن  فعالیت رسمی در زمینه فروش مواد اولیه مورد نیاز صنف، همچنان در ایران پیشرو می باشد.با ارائه خدمات نامحدود همواره تلاش کرده هیچکاه کیفیت را فدای کمیت محصولات نکند.

تماس با ما

  •  تهران ،خیابان کارگر جنوبی ،نبش آذربایجان شرقی ، پلاک 161
  • شماره تماس : 02166407102
  • آدرس ایمیل : info@tehcfc.com
بالا