گشایش دفتر انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی در تهران

دفتر ریاست منطقه‌ای خاورمیانه و آفریقا UFI (اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاهی) با حضور دکتر حسین اسفهبدی، رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و مدیران این مجموعه در تهران گشایش یافت.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاه UFI سازمانی بین‌المللی است کهصنعتنمایشگاهی کشورهای مختلف را براساس اصول و برنامه‌های مختلف بررسی و رتبه‌بندی می‌کند، براساس این اصول، ایران یکی از کشورهای موفق در زمینه برگزاری نمایشگاه است که از پتانسیل قوی مشتری‌مداری برخوردار بوده و با برگزاری سالانه بیش از ۲۲۰ نمایشگاه بین‌المللی دارای استاندارد جهانی در ۶ شهر اصلی، بیشترین تعداد نمایشگاه‌های کشوری در منطقه خاورمیانه را دارد. اسفهبدی که از آبان ماه سال‌جاری به مدت ۳ سال ریاست منطقه خاورمیانه و آفریقای UFI را بر عهده دارد در حاشیه افتتاح دبیرخانه این مجمع گفت: یوفی چهار زیرمجموعه در چهار منطقه جهان دارد که شامل پاسیفیک با مرکزیت هنگ‌کنگ، آفریقا و خاورمیانهبا مرکزیت دبی، قاره آمریکا با مرکزیت مکزیک و اروپا با مرکزیت پاریس است و اگرچه سابقه عضویت ایران در این انجمن جهانی به سال ۱۳۵۵ برمی‌گردد، اما تاکنون ایران به ریاست مناطق این سازمان نرسیده بود. وی اضافه کرد: رئیس هر منطقه براساس اکثریت آرا انتخاب می‌شود؛ به این صورت که کاندیداتوری در این انتخابات آزاد است و اعضا بر حسب توانمندی و سوابق، نامزد مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند و انتخابات و شمارش آرا نیز تحت نظارت حسابرسان اروپایی است.

شرکت تعاونی درودگران و مبلسازان تهران با نیم قرن  فعالیت رسمی در زمینه فروش مواد اولیه مورد نیاز صنف، همچنان در ایران پیشرو می باشد.با ارائه خدمات نامحدود همواره تلاش کرده هیچکاه کیفیت را فدای کمیت محصولات نکند.

تماس با ما

  •  تهران ،خیابان کارگر جنوبی ،نبش آذربایجان شرقی ، پلاک 161
  • شماره تماس : 02166407102
  • آدرس ایمیل : info@tehcfc.com
بالا