۷۰ هزار نفر در صنعت مبلمان کشور اشتغال دارند

۷۰ هزار نفر در صنعت مبلمان کشور اشتغال دارند

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۷۰ هزار نفر در صنعت مبلمان کشور مشغول به کار هستند که ۵۶ هزار نفر در واحدهای صنفی و بقیه در واحدهای صنعتی فعالیت دارند.

70 هزار نفر در صنعت مبلمان کشور اشتغال دارند

سرویس کسب‌وکار -

محسن صالحی‌نیا امروز (یکشنبه) در دهمین همایش بین‌المللی مبلمان، طراحی، هنر، دکوراسیون و صنایع وابسته (دکو ۲۰۱۷) در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما افزود: هشت هزار واحد صنعتی کشور در صنف مبلمان مشغول به فعالیت هستند که ۸۰ درصد آنها واحدهای کوچک و صنعتی و بقیه شامل واحدهای متوسط هستند که در شهرک‌های صنعتی واقع شده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، به گفته این مقام مسئول، تشکیل شورای مبلمان و ارتباط با کشورهایی نظیر آلمان و اسپانیا در توسعه این بخش از صنعت و خدمات وابسته آن موثر است و تولید فکر، توجه به فرآیند تولید تا فروش و بازاریابی از جمله مسائلی است که باید در این صنعت مورد توجه واقع شود.

وی تاکید کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی تشکل‌هایی نظیر اتاق ایران، اتاق اصناف حمایت خود را از این صنعت اعلام می‌کند.

صالحی‌نیا یادآور شد: برای حمایت از صادرات در سال آینده برنامه‌ها و احکام مناسبی پیش‌بینی شده که امید می‌رود با حمایت مجلس شورای اسلامی اجرایی شود.

وی تصریح کرد: تامین منابع و تسهیلات لازم از اولویت‌های اصلی وزارتخانه برای رونق واحدهای کوچک و متوسط فعال در این بخش است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: تعیین تعرفه‌های گمرکی مناسب و تنظیم روابط برای اقتصادی و رقابتی کردن این صنف از جمله برنامه‌های وزارتخانه برای حمایت از آن در تجارت بین‌الملل است.

شرکت تعاونی درودگران و مبلسازان تهران با نیم قرن  فعالیت رسمی در زمینه فروش مواد اولیه مورد نیاز صنف، همچنان در ایران پیشرو می باشد.با ارائه خدمات نامحدود همواره تلاش کرده هیچکاه کیفیت را فدای کمیت محصولات نکند.

تماس با ما

  •  تهران ،خیابان کارگر جنوبی ،نبش آذربایجان شرقی ، پلاک 161
  • شماره تماس : 02166407102
  • آدرس ایمیل : info@tehcfc.com
بالا